Podłogi Home Inspire

Szukasz gotowego projektu w kategorii podłoga? Koncept Home Inspire zapewnia pełne spektrum podłóg laminowanych, winylowych oraz drewnianych, wybranych zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi, jak i jakościowymi.

Home Inspire –
najlepsze podłogi

Kompleksowość konceptu to idealnie dobrane listwy wykończeniowe, w odpowiednim kolorze i z odpowiedniego materiału oraz specjalistyczny / profesjonalny, dopasowany do przeznaczenia podłogi podkład, który zwiększa jej komfort użytkowania.

Home Inspire to nie pojedyncze produkty, a kompleksowy koncept rozwiązań korzystnych dla Klienta biznesowego oraz indywidualnego.

Podłogi Home Inspire

Design
Design
Produkty wybieramy zgodnie z obecnymi i nadchodzącymi trendami, z indywidualnym podejściem do każdego z naszych Partnerów Biznesowych - uwzględniając ich strategię oraz oczekiwania.
Jakość
Jakość
Jakość naszych produktów to nasz dodatkowy atut. Wszystkie muszą przejść szereg testów, aby zagwarantować długotrwałe użytkowanie. Nasi Dostawcy muszą również spełniać wymagania społeczne i środowiskowe.
Wiedza
Wiedza
Dostarczamy wiedzę niezbędną do ich sprzedaży. Mamy zespół przeszkolonych przedstawicieli oraz trenerów (w wybranych sklepach), którzy wspierają swoją wiedzą ekipy sklepowe oraz aktywnie promują produkty.
Produkty
Produkty
Idealna podłoga, profesjonalny podkład i listwa przypodłogowa zgodna z najnowszymi trendami wykończenia wnętrz tworzą pełen projekt podłogowy, który oferujemy naszymi Klientom biznesowym, jak i indywidualnym.

Rekomendacje naszych klientów i dostawców

Od dłuższego czasu szukaliśmy dużego profesjonalnego dystrybutora do sprzedaży podłóg laminowanych w marketach DIY w Polsce. Emergo okazało się strzałem w dziesiątkę. Profesjonalny dział zakupów i rozwoju produktu, skuteczny dział sprzedaży i szybka implementacja produktów Kastamonu u kluczowych Klientów to główne czynniki sukcesu potwierdzające, że Emergo to idealny partner biznesowy dla naszej fabryki. Mamy pewność, że nasza współpraca rozwinie się w pożądanym przez obie firmy kierunku.

Cenk Buyuktosun
Cenk Buyuktosun
Sales and Marketing Director
Kastamonu

Emergo przygotowało dla naszej sieci koncept produktowy, który sukcesywnie wprowadzamy. Pomysł na koncept, plan działania oraz wsparcie dla sklepów przez ich dział sprzedaży były kluczowymi czynnikami sukcesu. Mamy nadzieję rozwijać naszą współpracę w przyszłość.

Paweł Soroka
Paweł Soroka
Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży
Dobre dla domu

Oferta produktowa w markecie budowlanym powinna być przyjazna i zrozumiała dla Klienta. A do tego zaoferowana w bardzo atrakcyjnej cenie i dostępna od ręki - tak, aby Klient mógł "zrobić to sam", z uśmiechem na ustach. Oferta w sklepie specjalistycznym to wybór najlepszych dekorów, zaprezentowanych na przyjaznym dla Klienta ekspozytorze. Takim, który z łatwością może być przeniesiony do drzwi lub płytek, aby dobrać idealnie kolorystykę danego wnętrza. Wszystkie te założenia realizują podłogi laminowane i winylowe Home Inspire. Zainspiruj się idealnie dobranym wzornictwem w atrakcyjnej cenie!

Koncepcja wdrożona

Podłogi Home Inspire

Potrzebujesz koncepcji biznesowej?

40

liczba producentów, z którymi współpracujemy

500

liczba Klientów biznesowych, do których dostarczamy produkty

600

liczba produktów w bieżącej ofercie

10

liczba kategorii produktowych w ofercie

15

liczba lat na rynku w branży wykończenia wnętrz

1 000 000

zadowolonych Klientów