Koncepcje biznesowe

Wspólnie z naszymi Partnerami Biznesowymi tworzymy unikalne koncepty i rozwiązania, które spełniają oczekiwania i marzenia naszych Klientów. Koncept, który inspiruje Klienta jest zawsze najlepszym sprzedawcą, zarówno dla Klienta ostatecznego, jak i w relacjach B2B.

Metamorphose                          Metamorphose
Metamorphose
Panele podłogowe Metamorphose to połączenie nowoczesności z klasyką - ponadczasowe wzory o naturalnej powierzchni, gwarantujące wieloletnie użytkowanie.
Dowiedz się więcej
Podłogi Home Inspire                  Podłogi Home Inspire
Podłogi Home Inspire
Szukasz gotowego projektu w kategorii podłoga? Koncept Home Inspire zapewnia pełne spektrum podłóg laminowanych, winylowych oraz drewnianych, wybranych zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi, jak i jakościowymi.
Dowiedz się więcej
Groa                   Groa
Groa
Każdy ma swoje potrzeby, oczekiwania i… półki! Bo każdy potrzebuje choć odrobinę przestrzeni tylko dla siebie. Otwieramy konsumentom oczy (i głowy) na możliwość „personalizacji” półek, wykraczającą poza czystą użytkowość.
Dowiedz się więcej
Podkłady Home Inspire                   Podkłady Home Inspire
Podkłady Home Inspire
Klienci mają dzisiaj nieograniczony wybór produktów, jednak często na zakupach wydają się nieszczęśliwi. Dlaczego? Zbyt duża gama produktów i brak prostej, zrozumiałej komunikacji utrudniają lub wręcz uniemożliwiają im szybki i przemyślany wybór.
Dowiedz się więcej
Projekt Trener                Projekt Trener
Projekt Trener
Nie kończymy na dostarczeniu produktów - uczymy, jak je skutecznie sprzedawać. Dbamy o zaangażowanie sprzedawców i maksymalizujemy satysfakcję Klientów!
Dowiedz się więcej
40

liczba producentów, z którymi współpracujemy

500

liczba Klientów biznesowych, do których dostarczamy produkty

600

liczba produktów w bieżącej ofercie

10

liczba kategorii produktowych w ofercie

15

liczba lat na rynku w branży wykończenia wnętrz

1 000 000

zadowolonych Klientów